- "Безопасный город"

У Нікополі відсвяткували День прикордонника

Автор: Super User
Категория: НОВОСТИ Создано: 31.05.2016 23:50

28 травня в Україні відзначається День прикордонника. З цієї нагоди у Нікополі також вшанували працю захисників державних кордонів. Урочистості розпочалися біля  «Еліт-клубу», де винуватців свята зустрічав духовий оркестр та інсталяція з трьох прикордонних знаків: білоруського, українського та радянського. Саме ці бетонні стовпи того дня стали головним символом прикордонної служби.

На їх фоні фотографувалися не лише прикордонники і члени їх родин, а й звичайні перехожі.

Привітав зі святом всіх, хто по праву того дня надягнув зелений кашкет прикордонника, старшина прикордонних військ Олег Омелянчук. Після чого захисники державних кордонів урочистим маршем розпочали свою ходу. Очолювала колону вершниця на коні.  Оксана Бойко – донька прикордонника, вже третій рік удостоюється такої честі та пишається поважною місією.

На початку ходи учасники заходу зупинились біля пам’ятника воїнам-афганцям. Вони вшанували хвилиною мовчання загиблих та поклали квіти. Також прикордонники вклонилися та поклали квіти до пам’ятника в честь визволення Нікополя («Танк») та пам’ятного пілону «Герої не вмирають» бійцям, які загинули в зоні АТО.

На завершення урочистої частини святкувань біля погруддя Віктора Усова відбувся святковий мітинг. З нагоди Дня прикордонника захисники державних кордонів отримали нагороди від команди волонтерів та організації «Ветерани афганської війни» за активну громадянську позицію та підтримку Збройних сил України.

Усіх присутніх привітала зі святом заступник міського голови Ольга Коник. Вона подякувала прикордонникам за їх нелегку службу та військово-патріотичне виховання нікопольської молоді.

Також учасники мітингу згадали про подвиг Героя Радянського Союзу - Віктора Усова. У цьому році Нікополь святкує 100 років з дня народження видатного земляка.

Leave your comments

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
terms and condition.
  • No comments found